Pobyt w górach w Wielkanoc

Święta Wielkiej Nocy jak żadne wiążą się z odbudowaniem i budzącą się do życia przyrodą. Śmierć pozostaje rozgromiona, a glob budzi się wraz z tą wygraną. Doskonale doświadczyć tego idzie spędzając Wielkanoc w Bieszczadach. Romantycznie ośnieżone czubki wyżej położonych formacji i gołe szczyty mniejszych pagórków, leśne polany ozdobione pierwszymi barwnymi kwiatami, trel ptaków, zdrowe, świeże powietrze, silne, gorące promienie słoneczne, usuwające ostatnie resztki zimy.


Co więcej lokalne potrawy, spotkania z folklorem i wesołe uczty. Jak nic, Wielkanoc w górach to doskonała przesłanka do spędzenia niezapomnianych chwil z rodziną.

Wielkanoc w górach

Wielkanoc w Bieszczadach z roku na rok jest coraz bardziej znana, dlatego wypad wskazane jest zarezerwować jak najszybciej, by mieć pełne przekonanie, że natrafimy na atrakcyjną ofertę. Spędzanie Wielkanocy w Bieszczadach jest coraz bardziej popularne i dlatego należałoby zarezerwować obecność jak najszybciej. Do selekcji mamy kilkanaście różnych propozycji różniących się między sobą miejscem, długością turnusu i sposobem organizacji, czy dostępnymi atrakcjami. Solidnej zabawy zawżdy daje poznawanie miejscowych potraw i zwyczajów. Dzięki nim odkryć idzie nieznane do tego czasu wymiary Wielkanocy. U bram ślicznych Bieszczad każdej wiosny przyroda gra niezwykły występ odnowy. Prześliczne przedstawienie odnowy jest wyjątkowo widoczne w Bieszczadach. Nic więc fantastycznego, że na Wielkanoc w Bieszczadach do ośrodka Zielona Polana w Dubiecku każdego roku przyjeżdża większa ilość gości. Pełna propozycja pobytu w Wielkanoc 2019 roku dostępna jest na stronie https://www.zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Prócz kwaterunku w poetycznie położonym pensjonacie wysokiego standardu, Zielona Polana dostarcza masę atrakcji dodatkowych. Pokaźne degustacje i spotkania z podkarpackim folklorem czy wyjście w góry z kompetentnym pilotem i wspólne biesiadowanie podadzą niezapomnianych wspomnień. Odsapnięcie w saunie, wycieczki na rowerze czy turniej na tenisowym korcie odprężą i dostarczą endorfin.

Super pakiety

Zielona Polana proponuje dwa zestawy pobytu wielkanocnego w w tym roku. Czterodniowy będzie idealny dla osób, jakie Wielkanoc w Bieszczadach chcą spędzić pierwszy raz. Pięciodniowy pakiet VIP umożliwi permanentnie rozsmakować się w urokach Świąt Zmartwychwstania spędzonych na pograniczu Bieszczad.