post

Korek na ścianie

Wandkork to innymi słowy korek {ułożony na ścianie. W taki oto fortel zdołamy upiększyć swoje ściany w lokalu lub w domu. Zamiast ściany malować lub oklejać je tapetami lub kasetonami, możemy wyłożyć umyślnie do tego przystosowanym korkiem.

Ten wyjątkowo oryginalny i ekologiczny materiał spowoduje, że w naszym domu wytworzy się indywidualny mikroklimat, poczujemy przyjemną aurę, będziemy w pomieszczeniu o przyjemnym zapachu.
Oklejanie ścian z korka to innowacyjny sposób na aranżację wnętrz, korek jest absolutnie nieszkodliwy dla zdrowia, ekologiczny i bardzo dobry dla otoczenia, ten surowy towar jest specjalnie opracowany, w niektórych odmianach nasmarowany woskiem, nie zachowuje na sobie syfu i się nie kurzy.
Ściany bez trudu utrzymać w czystości, zawsze starczy jedynie przetrzeć je suchą szmatką.
wandakork
Aranżując nasz dom nie musimy całych jego ścian wykładać korkiem, starczy, że postanowimy upiekszyć jedną ścianę w sypialni i 1 lub 2 w salonie, ściany tak wyłożone mogą mieć rozmaite faktury i przeróżne barwy, albowiem technologia obecnie tak poszła do przodu, że materiał korek jest opracowywany w charakterystyczny sposób i jego przetwarzanie daje przeróżne efekty.
Wandkork, inaczej korek na ścianie ma jeszcze 1 istotną zaletę, ścisza wszelaki zgiełk i powoduje, że dane pomieszczenie jeżeli nie zupełne, to choć w części jest wyciszone.
Reasumując, korek na ścianie to elegancja, niebanalne wnętrze, urok, tłumienie, naturalność i ochrona środowiska, trwałość na szczególne warunki, łatwość utrzymania budynku mieszkalnego w higienie. Kompletnie ingeruje on na ludzki organizm alergicznie, nie wnosi do budynku mieszkalnego żadnych efektów ubocznych, jest produktem odpornym, którym zdołamy się długo weselić.